Rodowita
Obserwuj nas: facebook instagram
FILOZOFIA PIERWOTNEJ NATURY
Roztocze to jedna z ostatnich tego typu krain, gdzie przyroda zachowała się w swojej pierwotnej, nieskażonej formie. To właśnie tutaj ma swoje źródło Rodowita z Roztocza, naturalna woda mineralna o rześkim smaku i niezwykłej czystości geologicznej. Pierwotna natura Roztocza to również źródło filozofii naszej marki, z którego czerpiemy każdego dnia.
POZNAJ NASZĄ SYMBOLIKĘ
Żywym symbolem Rodowitej z Roztocza jest pierwotnie dzika natura Roztocza. To właśnie w tej krainie na wschodzie Polski ukryte jest źródło naszej wody. Dostępu do jej czystego i rześkiego smaku strzeże Wilczyca. Silny i stanowczy charakter bohaterki ma swoje odzwierciedlenie w naszych działaniach na co dzień – tworzeniu marki odpowiedzialnej, zaangażowanej i transparentnej w każdym aspekcie.
ODKRYJ CZYSTE ZASADY
Wszystkie dobra, które znajdują się w podziemnym roztoczańskim źródle, trafiają wprost do butelki i to pewnik. W zamian za to dobro jako marka jesteśmy zobowiązani oddać naturze coś więcej, niż zwykłe podziękowania. Obecnie wariant niegazowany wody napełniamy w butelki rPET, które w 25% pochodzą z recyklingu. Plan na przyszłość to rozszerzenie tego sposobu produkcji na wszystkie produkty oraz dalszy rozwój w kierunku ekologicznych rozwiązań.